
Monteringsskrue FASTUTVDimensjon: 4,2x25 mm
159 kr/pk
Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Monteringsskrue FAST UTV beregnet for festing utendørs i tre og stålregler maks 0,9 mm. Overflatebehandling: Sølv Ruspert. Korrosjonsklasse: C3. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285301 |
| Lengde | 25 mm |
| Dimensjon | 4,2x25 mm |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Silver Ruspert |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250 st/frp |
| Spiss | PH2 |
| Produkttype | Monteringsskrue |
| EAN-nr | 7319972853013 |

