
Byggplateskrue FASTFZB
fra 399 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Byggplateskrue FAST FZB er en gjengepressende skrue for feste av byggplate i trebjelke. Tilpasset for innendørs montering. Forbor i trebjelke, Ø 4,1 mm. Sekskantet hode med flens. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert.
Annet
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Produkttype | Byggplate skrue |
| Diameter | 6,5 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Dimensjon | 6,5x100, 6,5x38, 6,5x50, 6,5x75 mm |
| Lengde | 38, 50, 75, 100 mm |
| Støynivå | 28 dBa |
