
Sponplateskrue FASTStål 3.8 FZBDimensjon: 3,8x25 mm
209 kr/pk
Dimensjon

Stål 3.8 FZB
Dimensjon: 3,8x25 mm 209 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sponplateskruen FAST Stål 3.8 FZB er en skrue for feste av sponplater på stålregler maks 2,0 mm. Utstyrt med kuttertupp og spor under hodet som freser og senker. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 285191 |
| Lengde | 25 mm |
| Dimensjon | 3.8x25 mm |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Diameter | 3,8 mm |
| Antall | 250 st/frp |
| Type | Skrue |
| EAN-nr | 7319972851910 |
