
Velg Dimensjon (mm)
Velg Antall (stk/pakke)
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Terrasseskrue FAST A4 er en praktisk skrue.
Terrasseskrue med fiberskjærende cutter-spiss og CS-riller under hodet. Bruksområde: Brygger, terrasser, gjerder og utendørs paneler. Materiale: Rustfritt syrefast A4 stål, korrosjonsklasse C5.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | T20 |
| Overflatebehandling | Rustfritt Stål |
| Produkttype | Skrue |
| Forbruk | 22 mm terrasse. 35 st/m², 28 mm terrasse. 30 st/m², 34 mm terrasse. 30 st/m² |
| Diameter | 4,2, 4,8 mm |
| Dimensjon | 4.2x35, 4.2x45, 4.2x55, 4.8x120, 4.8x75, 4.8x90 mm |
| Lengde | 35, 45, 55, 75, 90, 120 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100, 150, 250, 500, 1000, 1250, 2000 st/frp |
