
Sponplateskrue FAST4.2 FZB
fra 202 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Sponplate-skruen FAST 4.2 FZB er en skrue for feste av sponplater på trebjelker. Utstyrt med kutter-spiss og spor under hodet som freser og senker. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Bits/Hylsa | PH2 |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Produkttype | Skrue |
| Diameter | 4,2 mm |
| Dimensjon | 4.2x35, 4.2x75 mm |
| Lengde | 35000, 75000 mm |
| Antall (stk/pakke) | 250, 500 st/frp |
