
Treskrue FASTT6S A4Dimensjon: 10x100 mm, Innhold: 10 stk
439 kr/pk
Diameter
Dimensjon

T6S A4
Dimensjon: 10x100 mm, Innhold: 10 stk 439 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Treskruen FAST t6S A4 er en fransk treskrue.
DIN 571. Fransk treskrue. Sekskantskrue med tregjenger. Brukes ved montering av grovere materialer i tre, f.eks. stolper. Materiale: Rustfritt A4 stål. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 280679 |
| Overflatebehandling | Rustfritt Stål |
| Serie | Din 571 |
| Type | Treskrue |
| Diameter | 10 mm |
| Dimensjon | 10x100 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Antall | 10 stk/pakke |
| EAN-nr | 7319972806798 |
