
Treskrue FASTTFT A4Dimensjon: 4,5x40 mm, Innhold: 100 stk
369 kr/pk
Dimensjon

TFT A4
Dimensjon: 4,5x40 mm, Innhold: 100 stk 369 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Treskrue TFT King Cut er en rustfri skrue, A4.
Utendørs treskrue med kutterblad, stamfres og forsenket hode med spor. Stamfres er tilgjengelig på alle lengder fra 50 mm og oppover. d = delvis gjengede. Bits: TX. Kan brukes både innendørs og utendørs. Materiale: Rustfritt syrefast A4 stål, korrosjonsklasse: C5. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 280022 |
| Dimensjon | 4.5x40 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Lengde | 40 mm |
| Overflatebehandling | Rustfritt Stål |
| Antall | 100 st/frp |
| Type | Treskrue |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972800222 |
