
Treskrue FASTTKT FZBDimensjon: 3,5x25 mm, Innhold: 200 stk
79 kr/pk
Prispresset
Dimensjon (mm)

TKT FZB
Dimensjon: 3,5x25 mm, Innhold: 200 stk79 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Treskruen FAST TKT FZB er en treskrue, TKT King Cut, for innendørs bruk.
Treskrue for innendørs bruk med kutterspiss, stamfres og kuleformet hode. Stamfres er tilgjengelig på alle lengder fra 50 mm og oppover. d = delvis gjenget. Bits: TX. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 279667 |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Diameter | 3,5 mm |
| Lengde | 25 mm |
| Antall (stk/pakke) | 200 st/frp |
| Dimensjon | 3.5x25 mm |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Produkttype | Treskrue |
| EAN-nr | 7319972796679 |
