
Treskrue FASTTKX FZBDimensjon: 4,0x16 mm, Innhold: 200 stk
112 kr/pk
Bits/Hylsa
Diameter
Dimensjon

TKX FZB
Dimensjon: 4,0x16 mm, Innhold: 200 stk 112 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Treskrue FAST TKX FZB er en elforzinket skrue.
Treskrue for innendørs bruk med kuppelformet hode. d = delgjengede. Bits: Pozidrive. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 279171 |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Diameter | 4 mm |
| Dimensjon | 4.0x16 mm |
| Lengde | 16 mm |
| Antall | 200 stk/pakke |
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Type | Treskrue |
| EAN-nr | 7319972791711 |
