
Dobbelthodet Spiker FASTBlank
fra 849 kr
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Dobbelthodet Spiker FAST Blank er en spiker for formsetting, stormstøtter osv. Materiale: Ubehandlet karbonstål, dobbelthodet riflet, diamant-tupp. Megabøtte.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | Ubehandlet |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Dobbelthodet |
| Diameter | 3,4 mm |
| Dimensjon | 3,4x100/90, 3,4x85/75 mm |
| Lengde | 85, 100 mm |
| Antall (stk/pakke) | 750, 1000 st/frp |
