
Hugget Spiker FASTFZB
409 kr/pk
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hugget Spiker FAST FZB er en gipsnagle. Med rundt hugget skaft og flatt senket hode. Brukes til spikring av gipsplater, porøse trefiberplater på treunderlag. Innendørs og utendørs beskyttet mot direkte fuktighet. Overflatebehandling: Gul-kromatert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Art.Nr. | 290681 |
| Overflatebehandling | Gulkromaterad |
| Produkttype | Hugget Spiker |
| Diameter | 2,4 mm |
| Dimensjon | 2,4x35 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Antall (stk/pakke) | 750 st/frp |
| EAN-nr | 7319972906818 |
