
Spiker FAST17 Båndet TDG
fra 259 kr/pk
Velg Diameter
Velg Lengde
Velg Antall (stk/pakke)
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spiker FAST 17 Båndet TDG er en plastbåndet spiker, 17° TDG.
For spikring av tak- og veggplater, rupanel, utvendig panel, ramme eller konstruksjon. Plastbåndet 17°. Overflatebehandling: TDG, korrosivitetsklasse C4.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | TDG |
| Serie | Plastbandad 17 |
| Produkttype | Spiker |
| Diameter | 2,8, 3,1 mm |
| Lengde | 50, 65, 75, 90 m |
| Antall (stk/pakke) | 450, 500, 2000, 2500, 4000 st/frp |
| Dimensjon | 2.8x50, 2.8x65, 2.8x75, 3.1x90 mm |
