
Spiker FAST2.5 16Gr Coil TDG
fra 739 kr
Velg Diameter
Velg Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spiker FAST 2.5 16Gr Coil TDG er en rullbåndet spiker, 16° TDG.
For spikring av takplater, råspont, utvendig panel eller ramme. Rullbåndet 16°. Overflatebehandling: TDG, korrosivitetsklasse C4. BOKS.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | TDG |
| Serie | Rullbandad 16 |
| Produkttype | Spiker |
| Diameter | 2,5, 2,8, 3,1 mm |
| Lengde | 50, 65, 75, 90 m |
| Antall (stk/pakke) | 1350, 1500, 2250, 3000 st/frp |
| Dimensjon | 2.5x50, 2.5x65, 2.8x75, 3.1x90 mm |
