
Spiker FASTBåndet FZB 1,6
fra 439 kr/pk
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Spiker FAST Båndet FZB 1,6 er en båndet dykkert, 1,6 20°, for spikring av innvendig listverk: sokkler, foringer, taklister osv. Båndet 20°. Overflatebehandling: Elektrogalvanisert. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | Elforsinket |
| Serie | Bandad 20 |
| Produkttype | Spiker |
| Diameter | 1,6 mm |
| Antall (stk/pakke) | 2500 st/frp |
| Dimensjon | 1,6x38, 1,6x50 mm |
| Lengde | 38, 50 mm |
