
Spiker FASTHvit
fra 409 kr/pk
Velg Diameter
Velg Dimensjon (mm)
Beskrivelse
Spiker FAST Hvit er en lakkert dykkert med riflet skaft og konisk hode. Den brukes til spikring av ferdigmalt snekkerarbeid o.l. innendørs. Boks.
Egenskaper
| Varemerke | FAST |
|---|---|
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Farge | Hvit |
| Produkttype | Spiker |
| Diameter | 2, 1,4, 1,7 mm |
| Dimensjon | 1,4x30, 1,7x35, 1,7x40, 2,0x50 mm |
| Lengde | 30, 35, 40, 50 mm |
| Antall (stk/pakke) | 500, 800, 1200, 1400 st/frp |
