Beskrivelse
Et vakkert og høykvalitets hønsehus laget av furu! Et sikkert dekket område for dine høns. Inkluderer rugekasse og rampe til hønsehuset.
Et stilig og høykvalitets hønsehus laget av furu. I dette hønsehuset vil hønene føle seg komfortable og være sikre i et inngjerdet område, beskyttet fra regn under taket. Luft sirkulerer godt, men holder seg også tilstrekkelig varmt. En rampe gjør det enkelt for hønsene å klatre opp til innsiden av hønsehuset. Hønsehuset Trekker Thumber har også en eggleggingsboks.
Egenskaper
| Varemerke | Trekker |
|---|---|
| Art.Nr. | 6438543005741 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Furu/Metall |
| Type | Hønsehus |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 169 cm |
| Vekt | 26,2 kg |
| Bredde | 130 cm |
| EAN-nr | 6438543005741 |


