


Gjerdestolpe Skotte GardenKlassisk Sort 160 cm for Gjutning
659 kr

Klassisk Sort 160 cm for Gjutning
659 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Stolpe for støping i bakken, med bunnplate og innstøpningsfeste. Stolpen er laget av forsinket stål og sinkfosfat, og behandlet med UV-bestandig pulverlakk i en tidløs svart farge. Den brukes fordelaktig til grindstolper for en ekstra stabil og robust konstruksjon. Kompatibel med gjerde Klassisk fra Skotte Garden.
Varemerke
Beskrivelse
Stolpe for støping i bakken, med bunnplate og innstøpningsfeste. Stolpen er laget av forsinket stål og sinkfosfat, og behandlet med UV-bestandig pulverlakk i en tidløs svart farge. Den brukes fordelaktig til grindstolper for en ekstra stabil og robust konstruksjon. Kompatibel med gjerde Klassisk fra Skotte Garden.
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102205 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Klassisk |
| Høyde | 500 mm |
| Lengde | 1600 mm |
| Bredde | 500 mm |
| EAN-nr | 7350125471289 |