


Hagekant KrifonSort L106 cmHøyde: 240 mm
239 kr/st 319 kr/stPris/pk 1 195
Spar 25 %
Kampanje
tom 31/5
Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Hagekant sort metall fra Krifon gir en fin og skarp avgrensning mellom ulike områder i hagen din, for eksempel mellom bed og gressplen. Kan forenkle vedlikeholdet i hagen ved å hindre gress og ugress i å vokse inn i andre soner i hagen. 1,5 mm i sort metall, skjøtes uten verktøy og enkel å tilpasse. Netto lengde 100,5 cm (5,5 cm overlapp).
Varemerke
Beskrivelse
Hagekant sort metall fra Krifon gir en fin og skarp avgrensning mellom ulike områder i hagen din, for eksempel mellom bed og gressplen. Kan forenkle vedlikeholdet i hagen ved å hindre gress og ugress i å vokse inn i andre soner i hagen. 1,5 mm i sort metall, skjøtes uten verktøy og enkel å tilpasse. Netto lengde 100,5 cm (5,5 cm overlapp).
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 7060624 |
| Antall | 5 st/frp |
| Høyde | 240 mm |
| Vekt | 2,11 kg |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Farge | Sort |
| Dybde | 2 mm |
| Lengde | 1060 mm |
| Materiale | Metall |
| Type | Hagekant |
| EAN-nr | 7029281029732 |
| Nobb | 60138602 |