
Rundstolpe JaboTrykkimpregnert Furu 100 prosent PEFC Heltpall
fra 134 kr/stfra 179 kr/stPris/pk 26 532
Spar 25 %
Kampanje
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Funksjonell stolpe i trykkimpregnert furu. Portstolpen er av NTR A-klassifisert trevirke, FSC®-sertifisert, og holder dermed en høy kvalitet og holdbarhet.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 34741-JB |
| Type | Rund stolpe |
| Høyde | 1800 mm |
| Design | Dimension: 60x60 mm, Dimension: 80x80 mm |
| Lengde | 60, 80 mm |
| Antall | 104, 198 stk/pall |
| Bredde | 60, 80 mm |
