
Rundstolpe JaboTrykkimpregnert Furu 100 prosent PEFC HeltpallDimension: 60x60 mm
134 kr/st 179 kr/stPris/pk 26 532
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5
Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Funksjonell stolpe i trykkimpregnert furu. Portstolpen er av NTR A-klassifisert trevirke, FSC®-sertifisert, og holder dermed en høy kvalitet og holdbarhet.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 34731 |
| Design | Dimension: 60x60 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Antall (stk/pall) | 198 st/pall |
| Høyde | 1800 mm |
| Produkttype | Rund stolpe |
| EAN-nr | 7392118347317 |
