


Stålstolpe PLUS80x80 mm for NedstøpingGalvanisert Stål, H: 2680 mm
747 kr
Prispresset
Høyde
Farge: Stål

80x80 mm for Nedstøping
Galvanisert Stål, H: 2680 mm 747 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Stålstolpe for nedstøping.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20399-1 |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Høyde | 268 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Type | Stolpe |
| Farge | Stål |
| Dimensjon | 80x80 mm |
| Vekt | 13,69 kg |
| Høyde | 2680 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 5703393203991 |


