
Stolpe FornorthRund
fra 399 kr/stLaveste totalpris 3 990,-
Velg Høyde
Beskrivelse
Fornorths høykvalitets gjerdeprodukter garanterer en robust og holdbar løsning for riktig gjerde som passer dine behov. Denne gjerdestolpen er kompatibel med et 100 cm høyt gjerdenett.
Spesifikasjoner:
- Stolpen støpes i bakken
- Tykkelse: 1,2 mm
- Diameter: 48 mm
- Varmgalvanisert + pulverlakkert
- Denne gjerdestolpen er kompatibel med et 100 cm høyt gjerdenett.
- Stolpen støpes i bakken
- Tykkelse: 1,2 mm
- Diameter: 48 mm
- Varmgalvanisert + pulverlakkert
- Denne gjerdestolpen er kompatibel med et 100 cm høyt gjerdenett.
Egenskaper
| Varemerke | Fornorth |
|---|---|
| Farge | Grønn |
| Diameter | 48 mm |
| Materiale | Metall |
| Tykkelse | 1,2 mm |
| Type | Stolpe |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 150, 170, 200 cm |
