



Høyde

Stolpe Jabo
Lengde: 150 cm 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Finnes i høydene: 1000, 1200, 1500 og 2100 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 34321 |
| Serie | Horizont |
| Høyde | 150 cm |
| Type | Stolpe |
| Høyde | 1500 mm |
| Dimensjon | 70x70 mm |
| EAN-nr | 7393290034323 |

