
Stolpe PLUSLimt Natur147 cm
368 kr
Prispresset
Høyde
Beskrivelse
PLUS limtre stolpe er laget av trykkimpregnert svensk FSC-merket treverk. Stolpen er av klasse A, NTR-merket som innebærer at den er tiltenkt for nedgraving. Finnes i flere høyder.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20363-1 |
| Materiale | Furu |
| Høyde | 147 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Type | Stolpe |
| Overflatebehandling | Trykkimpregnert |
| Farge | Tre/Natur |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 1470 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Dimensjon | 90x90 mm |
| EAN-nr | 5703393203632 |

