


Tverrbjelke PLUSLimtGrå
552 kr 649 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge: Grå
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Rettskåren tverrbjelke i konstruksjonsprosjekter som pergolaer eller huskestativ. Slike tverrbjelker består av to trestykker limt sammen, noe som reduserer sprekker og vridning, og gir økt dimensjonsstabilitet.
Tverrbjelken har rettskårne ender.
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler nedgraving.
Bjelken er limt sammen av to trestykker for å minimere sprekkdannelser og vridning og sikre styrke og formstabilitet, noe som gjør den til et godt stolpevalg.
Produsert av nordisk furu, trykkimpregnert NTR-merket klasse A.
Det betyr at den er effektivt beskyttet mot råte og tåler nedgraving.
Bjelken er limt sammen av to trestykker for å minimere sprekkdannelser og vridning og sikre styrke og formstabilitet, noe som gjør den til et godt stolpevalg.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17957-22 |
| Farge | Grå |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 2380 mm |
| Vekt | 4,5 kg |
| Bredde | 45 mm |
| Materiale | Furu |
| Overflate | Trykkimpregnert og grunnmalt |
| Type | Tverrbjelke |
| EAN-nr | 5703393709868 |


