
Gjerde Fornorth
fra 699 kr/stLaveste totalpris 6 990,-
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 699 kr
Beskrivelse
Fornorths høykvalitets gjerdeprodukter garanterer en robust og varig løsning for det passende gjerdet som møter dine behov. Gjerdene er enkle å montere og kan klippes til riktig lengde. Vertikale lengder på 25 mm med wire på toppen av elementet for å hindre klatring over gjerdet.
Kompatibel med en 150 cm gjerdestolpe som er støpt i bakken.
Merk! Minste bestillingsmengde for gjerdeelementer er 10.
Spesifikasjoner:
- Bredde: 2,5 m
- Varmgalvanisert + pulverlakkert
- Kompatibel med 150 cm gjerdestolpe
- Hullstørrelse: 200x50 mm
- Trådtykkelse: 3,5 mm
Merk! Minste bestillingsmengde for gjerdeelementer er 10.
Spesifikasjoner:
- Bredde: 2,5 m
- Varmgalvanisert + pulverlakkert
- Kompatibel med 150 cm gjerdestolpe
- Hullstørrelse: 200x50 mm
- Trådtykkelse: 3,5 mm
Egenskaper
| Varemerke | Fornorth |
|---|---|
| Materiale | Metall |
| Produkttype | Gjerde |
| Bredde | 250 cm |
| Garanti | 1 år |
| Design | Trådtykkelse 3,5 mm |
| Farge | Grønn, Sort |
| Størrelse | 103x250, 123x250 cm |


