



Gjerdestolpe Skotte GardenArkad LangSort
1 299 kr
Farge

Arkad Lang
Sort1 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stolpe av galvanisert stål. Kompletteres med trebjelke 45x45 mm. Stolpen har forhåndsborrede hull og treskrue for å feste trebjelkene medfølger. Perfekt gjerde for å ramme inn hagen eller uteplassen din med. Stolpene forankres i underlaget med hjelp av skruer.
Egenskaper
Holdbart materiale
Moderne design
Enkel å montere
Skruer for montering av regler er inkludert
Holdbart materiale
Moderne design
Enkel å montere
Skruer for montering av regler er inkludert
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102112 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 1600 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Arkad |
| Type | Gjerdestolpe |
| EAN-nr | 7350125470640 |



