



Populär/Tidlös
134 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Mellomfeste for montering av gjerde. Produktet er laget av galvanisert stål og pulverlakkert. Passer til gjerdeseriene Populær og Tidløs fra Skotte Garden.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102026 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål |
| Serie | Populär |
| Type | Gjerde |
| Høyde | 52 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Bredde | 37 mm |
