





Populär/Tidlös
458 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Stolpefeste som brukes som støtte til stolper ved støping, noe som gir en svært stabil konstruksjon. Er kompatibel med "stolpe for støpefeste" i serien Populær/Tidløs fra Skotte Garden. For ekstra lang holdbarhet er stolpefestet galvanisert og forsinket, samt pulverlakkert i en UV-bestandig farge.
Varemerke
Beskrivelse
Stolpefeste som brukes som støtte til stolper ved støping, noe som gir en svært stabil konstruksjon. Er kompatibel med "stolpe for støpefeste" i serien Populær/Tidløs fra Skotte Garden. For ekstra lang holdbarhet er stolpefestet galvanisert og forsinket, samt pulverlakkert i en UV-bestandig farge.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102031 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål |
| Serie | Populär |
| Type | Gjerde |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Bredde | 300 mm |