






Stolpefeste Skotte GardenKlassisk Sort for Gjutning
458 kr 509 kr
Spar 10 %
Kampanje
Beskrivelse
Svart stolpefeste for innstøping. Kompatibelt med gjerdeserien Klassisk fra Skotte Garden.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102210 |
| Farge | Svart |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Klassisk |
| Bredde | 300 mm |
| EAN-nr | 7350125471333 |

