




Populär/Tidlös
134 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vinkelbrakett for montering av gjerde i serien Populær og Tidløs fra Skotte Garden. Produktet er laget av galvanisert stål og pulverlakkert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Skotte Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 102027 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål |
| Serie | Populär |
| Type | Gjerde |
| Høyde | 115 mm |
| Lengde | 115 mm |
| Bredde | 37 mm |
