
Gjerde PLUSSendai Hegn 180x80 cmSvart
1 529 kr1 799 kr
Spar 15 %
Kampanje
Vekt

Sendai Hegn 180x80 cm
Svart1 529 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sendai Gjerde 180 x 80 cm fra PLUS.
Egenskaper:
- Siderammer: 44 × 44 mm
- Lister: 15 × 44 mm
- Avstand mellom lister: 21 mm
- Topplist: 20 × 59 mm
- Slagskruer i rustfritt stål
- Stolper og L- beslag må kjøpes i tillegg.
- Siderammer: 44 × 44 mm
- Lister: 15 × 44 mm
- Avstand mellom lister: 21 mm
- Topplist: 20 × 59 mm
- Slagskruer i rustfritt stål
- Stolper og L- beslag må kjøpes i tillegg.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17445-15 |
| Høyde | 200 mm |
| Vekt | 2 kg |
| Bredde | 200 mm |
| Farge | Sort RAL 9005 |
| Materiale | Furu/gran |
| Serie | Sendai |
| Type | Gjerde |
| EAN-nr | 5703393735089 |
