




Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klassisk hagegjerde med gjerdepanel med avrundet topp.
Leveres i trykkimpregnert vintage utførelse, og vil gråne naturlig over tid. Impregneringen kan gi varierende fargenyanser avhengig av hvor mye væske og fargepigment som opptas i treverket.
- Gjerdepanel: 16x90 mm
- Spikerslag: 19x70 mm.
- Produsert i Nordisk gran.
- Gjerdepanel: 16x90 mm
- Spikerslag: 19x70 mm.
- Produsert i Nordisk gran.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Dybde | 3,5 cm |
| Høyde | 80 cm |
| Materiale | Gran |
| Serie | Kelda |
| Produkttype | Gjerde |
| Vekt | 11 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Treslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| Farge | Grønn trykkimpregnert, Hvitmalt |
