




Hagegjerde PalmakoLuise 10Grønn Trykkimpregnert
840 kr
Farge

Luise 10
Grønn Trykkimpregnert 840 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klassisk stakitt med smale gjerdespiler med spiss topp.
Leveres i grønn trykkimpregnert utførelse.
- Gjerdespiler: 19x57 mm
- Spikerslag: 19x70 mm
- Produsert i Nordisk gran.
- Gjerdespiler: 19x57 mm
- Spikerslag: 19x70 mm
- Produsert i Nordisk gran.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 100546 |
| Farge | Grønn trykkimpregnert |
| Dybde | 3,5 cm |
| Høyde | 100 cm |
| Vekt | 11 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Garanti | 5 år |
| Materiale | Gran |
| Serie | Luise |
| Type | Gjerde |
| Treslag | Gran |
| EAN-nr | 4743142049327 |
| Nobb | 53352596 |

