
Profilpanel Komposit PLUSArturaLengde: 178 cm
199 kr
Lengde

Artura
Lengde: 178 cm 199 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Med Artura kompositt profilbord kan du skreddersy din gjerdeløsning, siden bordene kan tilpasses i lengde. Artura profilbordene er skifergrå med en trestruktur, som skaper en vakker og spennende overflate.
Fordelen med kompositt er minimalt vedlikehold og lang holdbarhet. Bordene krever kun vasking med vann og vanlig såpe ved behov, så du trenger ikke bekymre deg for sliping og etterbehandling med trebeskyttelse/maling.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 1753430 |
| Farge | Skifergrå |
| Overflate | Trestruktur |
| Type | Profilpanel |
| Lengde | 178 cm |
| Dybde | 1,8 cm |
| Høyde | 14,5 cm |
| EAN-nr | 5703393751119 |
