Beskrivelse
Fornorths høykvalitets gjerdeprodukter garanterer en robust og holdbar løsning for det perfekte gjerdet som passer dine behov.
Fornorth viltgjerde 150cm (50m), Zn
Kompatibel med 200 cm gjerdestolpe for viltgjerde. Et 50 meter gjerde krever 20 gjerdestolper (2,5 m fra hverandre).
Produktinformasjon:
Farge: sink
Horisontal garn: 9 stk
Vertikal trådavstand: 15 cm
Varmgalvanisert
Kompatibel med 200 cm gjerdestolpe for viltgjerde
Kompatibel med 200 cm gjerdestolpe for viltgjerde. Et 50 meter gjerde krever 20 gjerdestolper (2,5 m fra hverandre).
Produktinformasjon:
Farge: sink
Horisontal garn: 9 stk
Vertikal trådavstand: 15 cm
Varmgalvanisert
Kompatibel med 200 cm gjerdestolpe for viltgjerde
Egenskaper
| Varemerke | Fornorth |
|---|---|
| Art.Nr. | 6430077377974 |
| Produkttype | Gjerde |
| Materiale | Stål |
| Bredde | 240 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Lengde | 5000 mm |
| Høyde | 1550 mm |
| Farge | Sølv |
| EAN-nr | 6430077377974 |




