





Balkongrekkverk JaboRibbe Kryss
1 544 kr2 059 kr
Spar 25 %
Kampanje

Ribbe Kryss
1 544 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hvitt malt verandarekkverk fra Jabo som gir et stilrent uttrykk og passer de fleste hager og hustyper. Rekkverksseksjonene kan du enkelt justere i lengde selv.
Annet
- Regel 43x43 mm
- Spiler 30x30 mm
- Overliggere 34x85 mm
- Malt to ganger
- Regel 43x43 mm
- Spiler 30x30 mm
- Overliggere 34x85 mm
- Malt to ganger
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4504 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Gran |
| Type | Rekkverk |
| Treslag | Gran |
| Dybde | 43 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Bredde | 1200 mm |
| EAN-nr | 7393290045046 |
