



Glass JaboEkerö Verandagjerde
2 122 kr2 829 kr
Spar 25 %
Kampanje

Ekerö Verandagjerde
2 122 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fylling i polykarbonat til Ekerö fra Jabo.
Ekerö er en serie moderne metallgjerder som passer like godt ute som inne. Du starter med grunnsettet og supplerer med håndløper og tilbehør for ønsket utseende. Ekerö er galvanisert, sinkgrunnet og ferdig malt med svart pulverlakk som gir en holdbar overflate. Ram inn uteplassen med et rekkverk uten fylling, eller med en transparent plate i lett og holdbar polykarbonat som gir beskyttelse mot vinden, uten å fjerne utsikten.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 25499 |
| Farge | Transparent |
| Materiale | Polykarbonat |
| Serie | Ekerö |
| Produkttype | Glass |
| Høyde | 894 mm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Bredde | 905 mm |
| EAN-nr | 7392118254998 |
