






Håndløper PLUSHjørne 45 gr Venstre 197 cm
841 kr 989 kr
Spar 15 %
Kampanje

Hjørne 45 gr Venstre 197 cm
841 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Håndløper fra PLUS som passer til stålstolpe.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20451-1 |
| Materiale | Mahogny |
| Overflate | Oljet |
| Type | Håndløper |
| Treslag | Mahogny |
| Høyde | 63 mm |
| Lengde | 197 cm |
| Lengde | 1970 mm |
| Vekt | 1,5 kg |
| Bredde | 60 mm |
| EAN-nr | 5703393204516 |
