


Håndtak JaboRustfritt Stål Ø 40x1100 mm
764 kr1 019 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Håndtak i rustfritt stål for glassrekkverksserie Bertil. 40 mm i diameter, 1100 mm i lengde
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10195 |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Håndtak |
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 1100 mm |
| Bredde | 40 mm |
| EAN-nr | 7393290101957 |

