


L-beslag PLUS4 stkSvart
71 kr/pk89 kr/pk
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Sort

4 stk
Svart71 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 415 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
L-beslag for montering på gjerder og skjermer.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 0230-15 |
| Farge | Sort |
| Type | Gjerde Tilbehør |
| Lengde | 50 mm |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Dybde | 2,5 mm |
| Høyde | 37 mm |
| Antall | 4 stk/pakke |
| Vekt | 0,21 kg |
| Bredde | 30 mm |
| EAN-nr | 5703393230157 |


