


Profilpanel PLUSKlinkTrykkimpregnert
129 kr
Prispresset
Farge: Trykkimpregnert
- Tilbake på lager 05.04.2027
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Profilpanel til profilgjerde Klink fra PLUS.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17780-1 |
| Farge | Trykkimpregnert |
| Høyde | 140 mm |
| Lengde | 1770 mm |
| Bredde | 27 mm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Klink |
| Type | Profilpanel |
| EAN-nr | 5703393177803 |


