Beskrivelse
Pyramidelokk Jabo er en pyramideformet stolpehatt. Denne stolpehatten kommer i flere størrelser.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 36227 |
| Lengde | 71 mm |
| Vekt | 0,06 kg |
| Bredde | 71 mm |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 35 mm |
| Materiale | Q235 Stål |
| Type | Stolpehatt |
| EAN-nr | 7392118362273 |



