
Stålstolpe PLUS45x45 VarmgalvanisertH: 1320 mm
399 kr
Høyde

45x45 Varmgalvanisert
H: 1320 mm 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Varmgalvanisert stålstolpe med sko. Velg mellom forskjellige høyder.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20402-1 |
| Høyde | 1320 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Type | Stolpe |
| Bredde | 45 mm |
| Dimensjon | 45x45 mm |
| EAN-nr | 5703393204028 |
