




Stålstolpe PLUS80x80 VarmgalvanisertH: 1860 mm
832 kr 979 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 22/5
Farge
Høyde

80x80 Varmgalvanisert
H: 1860 mm 832 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Varmgalvanisert stålstolpe med sko. Velg mellom forskjellige høyder.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20396-1 |
| Produkttype | Stolpe |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Bredde | 80 mm |
| Høyde | 1860 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Farge | Stål |
| Serie | Futura |
| Dimensjon | 80x80 mm |
| EAN-nr | 5703393203960 |
