


Stålstolpe PLUS80x80 VarmgalvanisertH: 1320 mm
747 kr
Høyde

80x80 Varmgalvanisert
H: 1320 mm 747 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Varmgalvanisert stålstolpe med sko. Velg mellom forskjellige høyder.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 20394-1 |
| Farge | Varmgalvanisert |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Overflate | Varmgalvanisert |
| Type | Stolpe |
| Dybde | 80 mm |
| Dimensjon | 80x80 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Høyde | 132 cm |
| Vekt | 7 kg |
| Bredde | 8 cm |
| Høyde | 1320 mm |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 5703393203946 |
