
Stolpe KrifonAluminium med Hatt SortHøyde: 1020 mm
487 kr 649 kr
Spar 25 %
Kampanje
Høyde

Aluminium med Hatt Sort
Høyde: 1020 mm 487 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sort stolpe 65x65 mm med hatt i aluminium fra Krifon. Festemidler må kjøpes separat ut fra type underlag den skal monteres på.
1020 mm høy stolpe - Passer til rekkverk og stakitt i aluminium
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 7022460 |
| Overflatebehandling | Pulverlakkert, Matt |
| Farge | RAL 7021, Gråsvart |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Alu |
| Type | Stolpe |
| Høyde | 1020 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Bredde | 65 mm |
| EAN-nr | 7029281022672 |
| Nobb | 60000446 |
