
Stolpe KrifonImpregnertHxBxD: 1900x90x90 mm
292 kr 389 kr
Spar 25 %
Kampanje
29h igjen!
Dybde
Høyde

Impregnert
HxBxD: 1900x90x90 mm 292 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stolpe til stakitt/gjerde, rekkverk og levegg. Impregnert klasse A for å tåle bakkefundamentering.
Mål (hxbxd): 190x9x9 cm. Impregnert.
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 91901 |
| Overflatebehandling | Trykkimpregnert |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Furu |
| Type | Stolpe |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 1900 mm |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 7020130919013 |
| Nobb | 42662843 |
