Beskrivelse
Flate stolpehetter fra Jabo. Disse stolpehetter er tilgjengelige i flere størrelser og farger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 36220 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 71 mm |
| Vekt | 0,12 kg |
| Bredde | 71 mm |
| Høyde | 195 mm |
| Materiale | Q235 Stål |
| Produkttype | Stolpehatt |
| EAN-nr | 7392118362204 |












