




Stolpehatt PLUSClassic med SkruerUmbra-grå RAL 7022
39 kr49 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Grå

Classic med Skruer
Umbra-grå RAL 702239 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 415 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Stolpehatter gir ikke bare gjerdestolpene en vakker finish, men gir også god beskyttelse mot regn og forhindrer råte og soppangrep i endene av stolpene.
Den flate stolpehatten her har et minimalistisk utseende som passer godt inn i dagens trender og populære støpte gjerder.
Velg mellom ulike farger og varianter.
Varemerke
Beskrivelse
Stolpehatter gir ikke bare gjerdestolpene en vakker finish, men gir også god beskyttelse mot regn og forhindrer råte og soppangrep i endene av stolpene.
Den flate stolpehatten her har et minimalistisk utseende som passer godt inn i dagens trender og populære støpte gjerder.
Velg mellom ulike farger og varianter.
Passer til 9×9 cm trestolper
Leveres med skruer
Leveres med skruer
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17832-22 |
| Farge | Grå |
| Dybde | 91 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Vekt | 0,07 kg |
| Bredde | 91 mm |
| Materiale | Varmgalvanisert Stål |
| Type | Stolpehatt |
| EAN-nr | 5703393707703 |


